Na podnět ortodontického trhu jsme vytvořili společnost GRAND ORTHO.

Od začátku jsme přizpůsobili naši nabídku Vašim potřebám. Od roku 2010 jsme jediným distributorem OPAL ORTHODONTICS, od roku 2016 softwaru ATOL a od roku 2017 také společnosti FORESTADENT. Aby byla naše nabídka komplexnější a splnila očekávání zákazníků od roku 2019, jsme distributorem neviditelného systému rovnátek – Orthero, jakož i jedním z nejstarších výrobců ortodontických materiálů na světě – americké společnosti Lancer Orthodontics.

Poskytujeme ortodontické materiály, profesionální počítačový software pro elektronické lékařské záznamy, diagnostiku pacientů a správu ortodontické ambulance.

Pořádáme setkání a kurzy s vynikajícími odborníky z celého světa.

Neustále podporujeme Ortodontické společnosti sponzorováním jejich akcí a účastí na významných regionálních a národních událostech, seminářích a kongresech. Kromě toho jsme spolu s Opal Ortodontics byli hlavním sponzorem Kongresu Evropské ortodontické společnosti ve Varšavě v roce 2014.

Díky obrovským zkušenostem našeho týmu se zaměřujeme nejen na prodej produktů a řešení nejvyšší kvality, ale především na nejlepší možné vztahy se zákazníky a zajištění nejvyšší úrovně služeb.

V České republice a na Slovensku jsme distributorem Lancer Ortodontics a Opal ortodontics a systému Orthero Aligner.

Systém Alignerů Orthero reaguje na aktuální poptávku v oblasti estetické ortodontické léčby. Jedná se o velmi efektivní a ekonomické řešení a zároveň umožňuje snadnou hygienu a pohodlí v každodenním životě pacienta.

Lancer Orthodontics má více než 50 let zkušeností s výrobou inovativních ortodontických materiálů přímo z USA.

Opal Ortodontics patří do americké skupiny Ultradent. Je dodavatelem efektivních a oblíbených řešení v oblasti ortodontické adheze, která byla mnohokrát oceněna na veletrzích a ortodontických setkáních.

„Nejvyšší kvalita pro profesionály“ to je naše motto…

Zveme vás ke spolupráci…